wtorek, 3 kwietnia 2012

Cudowny zakup

Versace Versense
Świeży, cytrusowy, lekki, rześki jednak wyróżniający się od tych tego rodzaju zapachów, które znam, niespotykany, robi wrażenie. Uwaga! Zapach wciąga - nie mogę się od niego oderwać... Wyraźny, intensywny (a mam dziś katar!) ale nie w duszący, przytłaczający sposób -energiczny i świeży  nie nachalny i "omdlewający." Jak będzie rozwijał się na skórze i jaką ma trwałość - rzecz jasna jeszcze nie wie, bo to dzisiejszy zakup.

Z tego co wnioskuję po stanie mego posiadania jestem w ogóle fanką zapachów Versace.

 Nuty zapachowe:
 Nuty głowy: bergamotka, mandarynka, figi 
  Nuty serca: lilia, jaśmin, kardamon 
  Nuty bazy: drzewo sandałowe, cedr, drzewo oliwne, piżmo

Pełna zachwytu oddaję głos w tej sprawie operfumach.pl, wiem, że można sobie kliknąć na tenże link, ale po prostu nie mogę nie przytoczyć tu tych słów:

"Kreacje Versace należą do jednych z najlepszych na rynku światowym, a co za tym idzie do jednych z najbardziej cenionych przez osoby doceniające piękno zapachu. Zapach Versace – Versense to kreacja na niezmiernie wysokim poziomie, jak przystało na świątynie zapachu Versace. Dodatkowo należy powiedzieć, iż kompozycja została złożona w sposób dość nowoczesny i oddający pogoń za coraz to nową erą i trendami. Przede wszystkim w tym momencie należy wspomnieć, iż Versace – Versense to zapach, który opracowany został w odniesieniu do woni kwiatów bardzo rzadkich i pięknych.
Ten niezmiernie kobiecy zapach powstał w odniesieniu do potrzeb pań, które kochają odcienie zapachu o podłożu nieśmiałości oraz głębokiej wrażliwości. Jak najbardziej kreacja zapachu odpowiada właśnie tym dwóm wyznacznikom, a co więcej charakteryzuje się odczuciem delikatności i w pewnym stopniu złączeniem niewinności z nutami drapieżności. Oczywiście dość mocne liryczne i stonowane brzmienie nie przeszkodziło kreatorom uzyskać także jeszcze jeden element, a mianowicie otrzymać efekt dość dużej dawki energii.
Świeżość zapachu w głównej mierze odpowiada właśnie za ten element, który mocno stymuluje wspominane odczucie posiadania dodatkowej energii. Niektóre kobiety określają świeżość Versace – Versense jako unoszące w górę powietrzne zapomnienie. Zapach nie jest duszący w żadnym momencie, a w chwile po użyciu rozkwita barwami tak pięknymi, jak naturalne wonie cytrusów i najwspanialszych kwiatów.
Ważną dla wielu osób jest także informacja, iż Versace – Versense jest bardzo wydajny, ze względu na bardzo nasycony bukiet zapachu, nie należy aplikować jego zbyt dużych ilości, w przeciwieństwie do innych zapachów mniej profesjonalnych kreatorów. Dodatkowo zapach jest bardzo długo wyczuwalny, co zapewnia komfort przy bardzo długich i intensywnie spędzonych dniach. Flakon jest w kształcie mocno standardowym, jednak sam wizaż napawa optymizmem i stylowością, pozwalając na podniesienie nastroju. Ogólnie Versace – Versense oparty jest w konwencji łączenia dość niestandardowych woni z połączeniem tych bardzo niespotykanych."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Komentarze zawierające link nie będą publikowane.