poniedziałek, 2 kwietnia 2012

I love love Moschino

Zapach absolutnie cudowny. Świeży, lekki, nie może się znudzić. Zachwycający. Poznałam go zeszłej wiosny na krakowskim Kazimierzu - i zakochałam się. 
Nie wiem jak reszta zapachów Moschino, na pewno Funny, Hippi Fizz i Light Clouds powodują u mnie mdłości więc na razie jedyny zapach Moschino, który mi się podoba , to właśnie I love love. Co tam podoba - I love I love love!
Najsłabsza jest w nim - reklama. Podoba mi się nianachalne ukazanie buteleczki perfum, wplecenie jej w całą kompozycję, ale Lily Cole zrobiona na jakąs człekopodobną istotę, i te kolory jakieś takie smętne - wszystko razem niepokojące,  a przecież to tak świeży optymistyczny zapach.
Oddaję głos operfumach.pl:
"Moschino I Love Love jest to naprawdę świetna i do tego bardzo wielobarwna mieszanka zapachowa, przeznaczona oczywiście dla wyjątkowych kobiet. Dzięki połączeniu owocowo – kwiatowych nut z dodatkami nuty drzewnej, zapach ten jest naprawdę niezwykle optymistyczny i radosny, dlatego też jest on najlepszy wanie dla kobiet, które charakteryzują się tymi właśnie cechami, a do tego są także naturalne i spontaniczne.
Dzięki temu, że zapach Moschino I Love Love naprawdę niezwykle długo utrzymuje się na skórze a w kontakcie z nią po prostu wręcz rozkwita, jest on niezwykle wydajny i tylko jedno użycie pozwala kobiecie czuć się rzez cały dzień radośnie i wyjątkowo, tym bardziej, że nie musi się ona obawiać tego, że magia jej perfum zniknie w trakcie dnia.
Dzięki swoim cechom charakterystycznym, to znaczy dzięki energii i radości płynącej z tegoż zapachu, jest on idealny na wszystkie dni w roku, niezależnie od tego jaka pora roku panuje na dworze, choć zimą jest on jeszcze większym atutem, gdyż często lubi nas dopadać depresja zimowa, a Moschino I Love Love jest to naprawdę doskonałe lekarstwo na nią.
Dzięki wielowarstwowości zapachu, Moschino I Love Love jest naprawdę niezwykle osobistym i wręcz intymnym zapachem, który przeradza się w niesamowitą namiętność i uwodzicielstwo, dlatego też żaden mężczyzna na pewno nie przejdzie obok niego obojętnie. Rozbudza zmysły i powoduje występowanie skrajnych emocji, co oczywiście jest jego niezmiernym atutem, gdyż dzięki temu jest on idealnym zapachem nie tylko na dzień, ale także i na wyjątkowe okazje.
Nuty głowy zapachu Moschino I Love Love to grejpfrut, czerwona porzeczka oraz pomarańcz, które to zapachy powodują doskonały humor i emanują wszechobecną radością, która następnie przeradza się w namiętną zmysłowość spowodowaną nutami zapachowymi serca. Są to lilia wodna, róża herbaciana, konwalia oraz cynamon. Całość jest doskonale podtrzymywana nutami podstawy, do których należą drzewo cedrowe, piżmo oraz drzewo tanaka, co daje naprawdę oszałamiający efekt całościowy."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Komentarze zawierające link nie będą publikowane.