niedziela, 10 marca 2013

Zakupy kolorówki na wiosnę

Zakupiona niedawno kolorówka:

Podkład Bourjois kolor 52
z serii Flower Perfection:"Podkład jest niewyczuwalny na skórze i pozostawia ją wygładzoną i upiększoną na 16 godzin.*
Dzięki zintegrowanemu aplikatorowi – wygładzającej gąbeczce rezultat jest spektakularny: skóra jest wygładzona do 70%***, a rozszerzone pory i zmarszczki są zatuszowane bez efektu maski.
Zintegrowana gąbeczka jest dostosowana do kształtu twarzy, łącznie ze skrzydełkami nosa i okolicy oczu. Jednym szybkim ruchem osiągniesz efekt 100% gładkiej skóry o równym kolorycie i unikniesz efektu maski, dużo lepiej niż nakładając podkład opuszkami palców!
Działanie pielęgnujące: formuła zawiera filtr SPF 15 i wyciąg z dzikiej azalii – kwiatu odpornego na ekstremalne warunki klimatyczne. Zabezpiecza komórki skóry i zapewnia skórze młody wygląd na długo. "
(http://www.bourjois.pl/katalog/makijaz/cera/podklady/podklad_przedluzajacy_mlodosc_skory_flower_perfectio)

Ponieważ oprócz podkładu szukałam pudru i różu, a zakupy robiłam  w Hebe pani sprzedawczyni namówiła mnie na skorzystanie z obowiązującej promocji - 40- procentowej obniżki produktów Revlon. Przyznaję że to była znakomita okazja ( a wiele pań się ze mną zgodzi, bo  przy szafie Revlon wciąż stał tłumek). Zauważyłam też, że musiał wyjść jakiś wewnętrzny okólnik w tej sprawie, gdyż wszystkie pracownice Hebe (oprócz stoisk z produktami aptecznymi)  mają intensywnie pomalowane usta- głównie na kolor fuksji.

Zakupiłam puder prasowany z serii ColorStay  w kolorze Light:i róż z serii matte w kolorze 003 Perfectly Peach:

Tak wyposażona jestem gotowa na wiosnę, mam nadzieję, że i wiosna też  będzie niebawem gotowa na powtórne pokazanie się i już pozostanie aż do lata..!

2 komentarze:

  1. Mam flower perfection ale jak dla mnie ma dziwną konsystencję.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja z flower perfection jestem bardzo zadowolona. Mam colorstay podkład ciekawe jaki ten puder będzie

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Komentarze zawierające link nie będą publikowane.