piątek, 6 kwietnia 2012

Nawilżanie z apteki
eye CARE żel bionawilżający pod oczy i w okolice ust Floslek
Nie widzę, żeby w jakikolwiek sposób pomagał, na pewno nie przeszkadza. Stosuję go na całą twarz, ma lekką konsystencję (żelu z niebieskimi mikrokaspułkami), a więc może być nakładany pod wszelkie następne warstwy mazideł bez obawy o zrolowanie. Od razu się wchłania, w żaden sposób nie podrażnia wrażliwych oczu. Może moja opinia nie wyraża zachwytu, ale jestem skłonna skusić się na następne opakowanie ( a propos następnego opakowania- jest naprawdę wydajny).

Krem fizjologiczny z ceramidami z serii Hydratia Iwostin.
 Ma jakiś taki DZIWNY zapach, który... bardzo mi się podoba. Spełnia obietnice zawarte na swojej długaśnej ulotce i widocznie nawilża skórę. Niestety, w odróżnieniu od Iwostin Sensitia Krem intensywnie nawilżający (ZOBACZ) nie można go stosować pod inne kremy pielęgnacyjne, bo się roluje, widać wyraźnie, że jest jest bogatszy w składzie, to pewnie te ceramidy. Ale dzięki temu można go stosować samodzielnie, bo sam wystarczająco nawilża. Z drugiej strony nie ma za to w ogóle filtra UV, jak ten z serii Sensitia, więc w sumie jest dobry na noc. Dlatego jeśli będę kupowała następny krem Iwostinu z zamiarem stosowania go na dzień to na pewno biorąc pod uwagę nadchodzące lato kupię jednak ten z serii Sensitia - nie dlatego, że ma filtr (15) tylko dlatego, że można na niego nałożyć coś z większym filtrem, gdyż latem stosuję kosmetyki z filtrem minimum 30.

Krem redukujący zmarszczki na noc z serii kuracja nawilżająca Ziajamed.
Fantastyczny! Jak dla mnie idealny. Działa już po pierwszym zastosowaniu. Rano skóra jest nawilżona, wygładzona, elastyczna i  ujędrniona. Zachęciło mnie to do zakupu innych produktów Ziajamed, ale nie jest to na razie takie proste szczególnie z serią kuracja lipidowa do skóry odwodnionej, której jak się ostatnio dowiedziałam, nie ma w hurtowniach. Natomiast serię do skóry suchej i naczynkowej można spotkać w coraz większej ilości aptek. Na pewno zaopatrzę się w większą ilość produktów Ziajamed!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do pozostawiania komentarzy i z góry za nie dziękuję :)
Komentarze zawierające link nie będą publikowane.